czwartek, 18 marca 2010

HOŁD!


W związku ze zmianą domostwa, na światło dzienne powyłaziły z różnych zakamarków rzeczy dotychczas ukryte. Mam tu na przykład na myśli moje stare spodnie, które leżały gdzieś na dnie szafy. Oj to nie są zwykłe spodnie, to są gacie legendarne, kultowe, to kawał historii. Nie będę tu wnikać w szczegóły, ale mam do nich szczególny sentyment (myślę, że nie tylko ja:p). Na pupci mają naszywkę Sepultury, rozdarcia, wypalone dziury, cóż.. swoje przeżyły:p No i tak je włożyłam, okazały się za duże (ha!:p) i zdecydowałam, że już czas się z nimi rozstać. Ale najpierw- składam im tu hołd! Cześć Wam o Gacie!
:D

4 komentarze:

 1. no gacie urocze :P a ja mam pytanie czy w tym natłoku rzeczy nie zawieruszył się gdzieś przypadkiem mój kalendarz/terminarz??? AAAAA!!! bez niego jak bez ręki a zaginął... może zostawiłam go u Ciebie?? może wrzuciłaś go do jakiegoś wielkiego pudła... samotnego takiego !

  OdpowiedzUsuń
 2. No wreeszcie jakiś komentarz, nieważne że NIE NA TEMAT (:D) Niestety, nie mam Twej agendy, domyślam się jak zagubiona się czujesz teraz bidulko... :p

  OdpowiedzUsuń
 3. nigdy nie widziałam tych gaci ! :P ta szafa była bez dna !

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałaś bo nie noszę ich od dawna, są zbyt zniszczone:p

  OdpowiedzUsuń